MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 päästetrenn

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

päästetrenn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Olen   päästetrenn - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 5:32 pm

olen täitsa olemas ja varemed oleks head küll, kuid kus. Easy kas sul on mõni koht pakkuda?
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
easy

easy


Postituste arv : 43
Join date : 21/02/2008

päästetrenn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: olen ka olemas   päästetrenn - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 8:51 pm

Võiks vaadata neid Tehumardil.Võiksid küsida Anu käest kui ta nendest midagi rohkem teab?Tuli praegu meelde et pühapäeval on emadepäev queen Minultki õnnitlused kõikidele kellele see õnn on osaks saanud flower Võib juhtuda et see päev ei sobi kõigile(kuigi lapsed tordid ja mehed võiks ju kaasa pakkida.Olekski lõbusam Smile ).
Tagasi üles Go down
kipsi

kipsi


Postituste arv : 27
Join date : 05/03/2008

päästetrenn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: päästetrenn   päästetrenn - Page 2 Icon_minitimeLaup Mai 10, 2008 7:23 am

Praegu püsin jalgel ja trenni tuleks teha kindlasti. Kuna on emadepäev siis sobiks tõepoolest õhtusem aeg. Läheme Sõrve ja oma emale tahaks ka külla jõuda. Kui levisse satun siis helistan, et teada saada mis lõpuks kokku lepitud sai. sunny flower
Tagasi üles Go down
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

päästetrenn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: päästetrenn   päästetrenn - Page 2 Icon_minitimeLaup Mai 10, 2008 12:39 pm

Ja mis koht siis jääb?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





päästetrenn - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: päästetrenn   päästetrenn - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
päästetrenn
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Päästekoolitus-
Hüppa: