MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv

HomeKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share | 

SK võistlus 24.mail Keilas

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Kaidi

Postituste arv : 235

PostitaminePealkiri: SK võistlus 24.mail Keilas   Püh Mai 24, 2009 6:53 pm

Minu teada toimus täna Keilas ka SK võistlus, andke teada, kes käisid, ärge hoidke endale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.hot.ee/eifela
Grets

Postituste arv : 65

PostitaminePealkiri: Re: SK võistlus 24.mail Keilas   Püh Mai 24, 2009 7:43 pm

Ei saa jätta vastamata,sest olen siiani hüper-super õnnelik. Osalesime siiski Askoga- kuigi Asko osaliselt lonkas, siis kohtunik meile siiski disklahvi ei andnud ja lubas meil võistelda. Ja siiani tundub täiesti uskumatu see mis juhtus - me saime VÕI klassis esimese järgu!!!! Mortimeril läks täna veidi viletsamalt, nagu enamusel nendel koertel, kes osalesid eile agility võistlusel(Eks see eilse päeva väsimus andis tunda, seda oli paljude pealt näha) - Mortimer ja Monika said täna kolmanda järgu - hantli toomise ajal oli vaja veidike trikke teha, aga eks Monika räägib lähemalt. See-eest said nad eilsel agiliti võistlusel kahest jooksust ühe esimese koha ja ühe disklahvi. Nagu ikka meie "maakate " puhul annab tunda vähene võistluskogemus, aga Mortimer on super!!!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kaidi

Postituste arv : 235

PostitaminePealkiri: Vägev   Esm Mai 25, 2009 5:43 am

No olete ikka tublid küll. Nüüd ei tundu ka erivõitja klass kättesaamatuna. Neid erivõitja koeri on millegipärast Eestis ikka väga vähe, aga mulle tundub, et see on rohkem peas kinni, kui ikka tahta ja asjaga tegeleda on kõik võimalik. Seda näitab Greta ja Monika väga hästi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.hot.ee/eifela
MoMo

Postituste arv : 98

PostitaminePealkiri: Mis seal ikka rääkida....   Esm Mai 25, 2009 9:09 am

hantel jah ;-) sellega juhtus sihuke asi, mida pole enne kunagi hantliga juhtunud. Nimelt viskasin hantli saatsin koera, koer jooksis hantli juurde, haaras selle lõugade vahele ja jooksis minu suunas. Ca 1,5 meetrit enne mind kukkus koeral lihtsalt hantel suust ja ta hakkas nuuskima. Ja enam seda suhu ka ei võtnud. Sealt see 0 tuli.
Aga muidu normaalne, koer oli natsa loid. Sellist sära silmis tal polnud. Tegi oma esitluse ära, aga njahh..
Aga Asko oli super - Greta siin nii tagasihoidlikult kiidab oma koera. Pärast kogu seda pinget, mida Greta enne võistlust tundis oli ikka võrratu näha kohtuniku poolt järjest pandavaid kõrgeid hindeid. Lihtsalt super.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://mortimer.mayt.pri.ee
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: SK võistlus 24.mail Keilas   

Tagasi üles Go down

SK võistlus 24.mail Keilas
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Braama kana