MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Eesti Meistrivõistlused

Go down 
3 posters
AutorTeade
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

Eesti Meistrivõistlused Empty
PostitaminePealkiri: Eesti Meistrivõistlused   Eesti Meistrivõistlused Icon_minitimePüh Juun 14, 2009 10:09 am

Suur aitäh kõigile suure töö tegijatele ja kõigile abilistele, kes selle ürituse kordaminekule kaasa aitasid! Nii palju, kui olen teiste osalejate kommentaare lugenud, võib öelda, et ürituse korraldusega olid kõik väga rahul. Kahju ainult, et ilmataat sellise vingerpussi mängis.
Minu poolt eriti suur tänu Monikale, kes kannatlikult kõik mu soigumised ära kuulas - hea, et ma viimasena võistlema ei pidanud, selleks ajaks oleks vist Monika närv juba üles öelnud Smile
Meie klubil läks seekord ikka super hästi! Suur kummardus Aarnele, kes hoolimata oma vigastusest, siiski võistles ja Isabel oli samuti väga tubli ja sai tõkke ületamisega hästi hakkama. Bogo suutis korralikult ära teha püsilamamise.Super! sunny
See, et meie Askoga kolmandaks saime on küll pigem tänu sellele, et paljudel võistlus ebaõnnestus, aga Asko tegi enda kohta parima kõrvalkõnni. Ja ma olen selle üle väga õnnelik!
Aitäh kõigile toetuse ja heade sõnade eest!
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Eesti Meistrivõistlused Empty
PostitaminePealkiri: Nõus   Eesti Meistrivõistlused Icon_minitimePüh Juun 14, 2009 11:28 am

Olen nõus, et korraldus oli super ja kõiki tänasin nimepidi juba foorumi teises rubriigis. Greta ja Asko olid muidugi supertublid, see on ikka üliolulne, et suudad koera tööle saada just tähtsatel võistlustel, et kõik õnnestuks veel paremini kui tavaliselt. Eks igalt võistluselt õpib midagi ja minul on kõvasti mõtteainet, kuigi nuriseda oleks ka patt. 4-5 koht Eesti meistrikatelt pole ju tegelikult üldsegi mitte paha ja kõik sellised elemendid, mida ma kartsin nagu püsilamamine ja üle tõkke hüppamine meil ju ikkagi õnnestus. Eks üritame ikka edasi ja aina paremini. Aarne ja Isabel olid tublid, et vastu pidasid, loodan, et Isabel endale liiga ei teinud.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
MoMo

MoMo


Postituste arv : 98
Join date : 06/03/2008

Eesti Meistrivõistlused Empty
PostitaminePealkiri: Tore oli   Eesti Meistrivõistlused Icon_minitimePüh Juun 14, 2009 1:45 pm

Nüüd on siin foorumis siis üksteist kiidetud ja tänatud ... ja tänaks siis veel - Sind Kaidi. Sest tegelikult olid ju Sina see, kes ütles, mida ja kuidas tegema peab ... ja kui ütlejat ei oleks olnud, oleks ilmselt ka asjad tegemata jäänud ;-) Greta - küll ma Sulle soigumise tagasi teen - järgmise võistlusplatsi ääres ;-) kus me juba loodetavasti koos seisame ja oma korda ootame.
Korraldus meil läks hästi ja muidugi soosis meid võrratu võistluskoht .... sellist teist ei leia kuskilt ;-) Aga minu arust oli kõige olulisem selle võistluse juures see meeleolu, mis valitses "kohvilaua" ääres. Sellist "mõnusat" võistlustunnet olen mina isiklikult tundnud vaid Keila võistlustel ja mul on ääretult hea meel, et ka meie suutsime oma võistlusele tükike "kodusoojust" lisada.
Ja muidugi tunnen minagi uhkust meie võistlejate üle. See on ikka suur saavutus siin "maailmast äralõigatud saarel" (koolitajate mõttes) tulla sellistele headele tulemustele. TUBLID!!! Aga edasist kiitmist võiks jätkata veiniklaasi taga võistlusvideod vaadates ;-) Muideks lugege ka nt www.ipson.ee foorumit. Päris suure naeratuse toovad võistlejate kommentaarid huulile.
Tagasi üles Go down
http://mortimer.mayt.pri.ee
Sponsored content





Eesti Meistrivõistlused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti Meistrivõistlused   Eesti Meistrivõistlused Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Eesti Meistrivõistlused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Eesti meistrikatel
» Eesti MV FH_s

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Võistlused, katsed-
Hüppa: