MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 SK võistlus 20.06

Go down 
3 posters
AutorTeade
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

SK võistlus 20.06 Empty
PostitaminePealkiri: SK võistlus 20.06   SK võistlus 20.06 Icon_minitimePüh Juun 21, 2009 6:23 pm

Nonii, kes platsi koristamas käisid vist juba kuulsid Monika käest Asko "vägitegudest". Meie seekordne tulemus oli siis disklahv, enne, kui isegi AVA klass alustada jõudis. ei tea kas põhjus oli selles, et jäi mul seekord Askole ninnu-nännu tegemata või milleski muus, igatahes vet. kontrollis, kui kiip oli ära loetud, tahtis arst Askot veel veidi katsuda ja katsuski kõhu alt ja jalge vahelt - kuna Asko oli täiesti rahulik siis ma ei ninnutanud ka ja kui arst lõpetas ja Asko kohalt püsti tõusis ja veidi eemale astus siis Asko üürgas tema poole - nii nagu ta teeb, väike jõrin ja hammastega "riivakas". Ja nii see läks...
Ma olen ikka peljanud meesterahvast platsil, aga, et seekord siis nii läks, siis kohe ei oskagi midagi öelda. Hea meelega tõmbaks koti pähe ja läheks põeks kusagil nurgas. Ega polegi hetkel rohkem tuju rääkida - aga mõtlesin, et annan teada, et on ka selliseid võistluseid.
Tagasi üles Go down
MoMo

MoMo


Postituste arv : 98
Join date : 06/03/2008

SK võistlus 20.06 Empty
PostitaminePealkiri: On koeri....   SK võistlus 20.06 Icon_minitimeEsm Juun 22, 2009 5:59 am

kes teevad võistlustel palju hullemat, kui vet kontrolli näksimine. Mina ütleks ikka jälle, et pole hullu. Lihtsalt nüüd sul tuleb üks"lisaharjutus" trenni võtta - teiste inimeste Asko selga ronimine. Kurb on see, et kui juba niikaugele sõidad, siis ei saagi osaleda. Aga ma arvan, et Sa isegi tead, et on hullemaid olukordi võistlustel olnud ja valvekoer on valvekoer. Ole tubli ja naudi jaani ja küll asjad jälle korda saavad.
Tagasi üles Go down
http://mortimer.mayt.pri.ee
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

SK võistlus 20.06 Empty
PostitaminePealkiri: Kahju   SK võistlus 20.06 Icon_minitimeNelj Juun 25, 2009 11:11 am

Kahju jah , et nii läks, aga mina olen ikkagi veendunud, et iga koer ei pea laskma ennast katsuda. mulle see isegi meeldib, kui koer on iseloomuga, et igaüks mind ei näpi. Ja ma ei saa aru, mida see arst seal Asko jalgevahel tegi, kas tema kohus ei ole siiski ainult kiipi kontrollida ja kui koer tõesti paistab kuidagi haige, siis ta sellepärast võistlustelt kõrvaldada. Kui ma tahan koeraga minna arsti vastuvõtule, siis seda ma ka teen, mitte ei lase mingil arstil oma koera platsi ääres üle vaadata ja muide, loomaarstid kasutavad küll suukorve ja ei saada koera iga urina peale kohe minema. KK, PJK ja IPO-s vaadatakse koera kiipi ja poeta koera jalge vahele. Ligipääsetavuse korral ei topi ka keegi koerale käsi kurku, vaid see piirdub kätlemisega. ma ei ole veel näinud, et kohtunik oleks KK-s ise näiteks koeral hambaid vaadanud, ikka teeb seda omanik. Ma saan aru, agressiivne ja kontrolli alt väüljas koer, kes ründab valimatult- tuleks keelata võistlustel osalemine, aga Asko ju sellesse kategooriasse ei kuulu.
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
Sponsored content





SK võistlus 20.06 Empty
PostitaminePealkiri: Re: SK võistlus 20.06   SK võistlus 20.06 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
SK võistlus 20.06
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Articuse karika sari

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Võistlused, katsed-
Hüppa: