MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum

koerteklubiaktiiv
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Parim jäljekoer

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Parim jäljekoer Empty
PostitaminePealkiri: Parim jäljekoer   Parim jäljekoer Icon_minitimeEsm Okt 26, 2009 7:01 am

Nonii, nüüd siis pandud asi ka suure kella külge: Eesti meistrist kohe maailmameistriks!?! Suured ambitsioonid. Videot saab vaadata siit:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-parim-jaljeajaja-on-isabel.d?id=26489469
Suured tänud igatahes nendele, ks laupäevasel päeval platsile viitsisid tulla.


Viimati muutis seda Kaidi (Teis Okt 27, 2009 8:23 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
easy

easy


Postituste arv : 43
Join date : 21/02/2008

Parim jäljekoer Empty
PostitaminePealkiri: olen sellest jamast tüdinud !   Parim jäljekoer Icon_minitimeEsm Okt 26, 2009 7:05 pm

Kaidi,Sa saad ju aru,et need ei olnud minu sõnad ega ka minu mõtted,mida telekast kuulsid.Olen täielikult mõistusejuures ja saan aru,et maailmameistriks tulemisest on asi väga väga kaugel.Sellepärast palun ära ka Sina mulle neid ambitsioone kaela määri. Tahan lihtsalt tegeleda alaga mis mulle ja mu koerale meeldib.
Alati on kusagil keegi kes on sinust parem,kui mitte täna siis mõnel teisel päeval.
Õpetame oma koertele seda mida nende võimed ja meie oskused võimaldavad,naudime seda tegevust ja rahuldume sellega.
Sellised on minu mõtted!
MM-ile ma tegelikult minna ei taha ja sellist pakkumist ei ole mulle praegu ka tehtud aga kui tehakse ja kui Eesti võistkonnale on meid vaja siis teeme ära.
Tagasi üles Go down
Kaidi

Kaidi


Postituste arv : 235
Join date : 14/02/2008

Parim jäljekoer Empty
PostitaminePealkiri: jah   Parim jäljekoer Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 7:31 am

loomulikult ma tean, et ajakirjandusele meeldib kõvasti üle vindi keerata, nagu ka seekord. Lihtsalt inimestele, kes asjaga kursis, võis jääda asjast vale mulje, seda enam kui jagatakse veel "elus looma nahka".
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/eifela
Grets




Postituste arv : 65
Join date : 28/02/2008

Parim jäljekoer Empty
PostitaminePealkiri: Re: Parim jäljekoer   Parim jäljekoer Icon_minitimeTeis Okt 27, 2009 2:54 pm

Ja linnavalitsusest ja lambist mitte sõnagi.....
Üldiselt Aarne ära kurvasta - enamus raskeid sõnu (nagu IPO-FH) suutis ajakirjanik ju siiski meelde jätta Very Happy
Aga ilmselgelt sõna maailmameister müüb tunduvalt paremini, kui Eesti meister, see on paratamatus.
Meil on ikka Sinu üle hea meel - meie, enamuse jaoks, on Eesti meister juba sama hea kui maailmameister ja vast kõik, kes on pidanud ajakirjandusega suhtlema teavad, et ajakirjanikud armastavad sõnu väänata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Parim jäljekoer Empty
PostitaminePealkiri: Re: Parim jäljekoer   Parim jäljekoer Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Parim jäljekoer
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MTÜ Koerteklubi Aktiiv foorum :: Koolitus :: Jäljekoolitus-
Hüppa: